29 Ağustos 2015

Acaba Iphone 6S Mi? - Can it be Iphone 6S?Please scroll down for English.

Apple anasayfasında bulunan yeni bir habere göre, 9 Eylül 2015 tarihinde Apple'ın özel bir etkinliği olacaktır. Bu sürpriz ve detayı belirsiz olan etkinlik aklımıza "acaba Iphone 6S mi?" sorusunu getirdi. İnternette gezen ve çok detayı olmayan bilgilere göre Iphone 6S çıkış tarihi 2015'in son çeyreğinde olacaktı.

Teknolojiye yeni bir boyut kazandıran ve telefon sektörüne büyük imzalar atan Apple, yeni çıkaracağı telefonu ve özellikleriyle büyük bir merak içerisinde beklenmekte. Öyleki, bilgisayardan telefona, saatten ipodlara (bir süredir mp3 oynatıcılarının adı Ipod benim için) teknoloji sektörüne yenilikleri, sadeliği ve orjinalliğiyle yön vermektedir.

9 Eylül 2015 tarihini beklemekteyiz, haberler çıkar çıkmaz buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: Apple.com

----

There is a new announcement in Apple's homepage and it tells us there will be a special event on 9th September, 2015. This surprise makes us think about the question, "can it be the new Iphone, Iphone 6S?". In the internet, there are not a lot of news, on the other hand some sources tell that Iphone 6S's release date will be in the last quarter of 2015.

Apple has a lot of great achievements in the technology industry, so there is a big passion occurs about new Iphone and its' properties.

We are waiting for 9th September, you can follow the news from this page.

Source: Apple.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder