28 Mart 2013

Kişisel bakım ve güzellik ürünleriniz daha cazip fiyatlarla mompery.com'da!

‘Çocuk da yaparım kariyer de’ diyen kadınlardansınız değil mi? İş dünyasında yarattığınız farkı, rakipleriniz arasında güzellik konusunda da devam ettirmek bir hayli önemli. Kişisel bakım ve güzellik ürünlerine ciddi paralar harcıyorsunuz. Oysa aynı marka ürünleri %90’a varan indirim sunan Mompery.com’da bulabilirsiniz.
"Avvio, Hello Kitty, Huggies, Kotex, Wonderwalls, Be Cool” gibi markaların indirimli fiyatlarına Mompery.com’un sitesine hemen giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Anne ve bebek bakımını kapsayan ürünlere yer veren site, her sabah 7’de açılıp 3 günde bir yenileniyor.

Trendyol deneyimli genç girişimcilerinin, Albert Einstein’nın “Ancak başkaları için yaşanan bir hayat, yaşamaya değerdir” sözünden yola çıkarak oluşturdukları Mompery.com’a üye olduğunuz anda 20 TL hediye çeki kazanmış oluyorsunuz.

İlk 100 TL alışverişine 20 TL indirim kuponu kazanmanız da cabası.. Özellikle Hello Kitty’nin 8 gün boyunda sürecek olan akıl alan indirimlerini mutlaka görmelisiniz. Sadece kendiniz için değil sevdikleriniz ve çocuklarınız içinde keyifle alışveriş yapabilme fırsatınız varken bunu kaçırmayın!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder