24 Kasım 2011

Businessonair.net ilk ödülünü aldı


Businessonair.net İLK ( iki ) ÖDÜLÜNÜ ALDI...

Bumerang Jüri Özel Ödülü

23 Kasım 2011 gecesi, Hilton Convention Center’da; Doğan Medya grubunu, büyük markalar ve reklam şirketlerinin temsilcilerini ve heyecanlı blog yazarlarını bir araya getiren Bumads Gecesi neredeyse bütün katılımcılardan tam not aldı. Organizasyonun ciddiyeti, Hilton kalitesiyle birleşince, davetlileri memnun etmeyecek tek şey ancak uzun ve sıkıcı konuşmalar olabilirdi, neyse ki öyle bir şey de olmadı. Hürriyet İnternet ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı Ahmet Dalman gecenin açılış konuşmasını yaparak, Hürriyet grubunun internete verdiği önem ve Hürriyet İnternet Grubunun 15 yıllık gelişme sürecini kısaca anlattı. Bumads’ın oluşum sürecine de değinen ve yapılmayanı yapmak mantığıyla yola çıkıldığını söyleyen Dalman, bütün bloggerlara beraber büyüyelim mesajını vererek, geleceğe dair umut verici konuştu.

Bumerang En Sosyal Blog Ödülü
Bu konuşmaların ardından davetlilerin küçük bir bölümünü oluşturan ve Bumerang Blog ödülleri için orada bulunan blog yazarlarının, heyecanla beklediği ödül törenine geçildi. Kurulmasının ardından 1.5 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen En Sosyal Blog Sitesi kategorisinde finalist olmaya hak kazanan Businessonair.net 1. olamasa da ilk 3 e girdi, aynı zamanda tüm kategorilerdeki siteleri de geride bırakarak Juri Özel Ödülünü almayı başardı, ve ödül törenini iki ödülle kapatan tek site oldu. Tüm arkadaşlarım adına hazır bulunduğum törende En Sosyal Blog Finalisti ödülünü bize, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu verirken, Jüri Özel Ödülünü Doğan Haber Ajansı Genel Müdürü Uğur Cebeci’nin elinden aldık.

Bumerang blog ödüllerinin verilmesinin ardından, sosyal medyayı aktif kullanmasıyla da bilinen son yılların başarılı sanatçısı Bedük sahne alarak katılımcılara müthiş bir konser verdi ve Businessonair.net ailesi için de çok anlamlı olan bu güzel gecenin sonuna gelindi.

Businessonair.net Tanıtım Videosu:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder