15 Ekim 2011

LİDERLERİN ÖVDÜGÜ LİDERLİK OKULU

YGA Zirvesi 2011
Liderlik anlayışına yeni bir boyut getirerek, gençlerin liderlik kabiliyetlerini sosyal sorumluluk projeleri üretirken ve hayata geçirirken geliştiren YGA Vakfı, 2.000 başvurunun seçileceği YGA Zirvesi’nin başvuru sürecini başlattı. Bu sıradışı liderlik yolculuğunun ilk basamağı olan YGA Zirvesi 26 Kasım 2011'de İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi' nde gerçekleşecek.

Geçen sene 33000 başvuru arasından seçilen Lüfti Kırdar'daki 2000 kişiden biri olarak söyleyebilirim ki, gördüğüm en amatör toplulukla gerçekleştirilmiş en profesyonel organizasyondu. Lütfi Kırdar'da geçirdiğim 1 gün bana bir çok konuda insight kazandırdı. Ama en önemlisi gönüllü bir toplulukla gönülden iş yapmanın ne kadar farklı olduğunu hissettim. Ve ordaki 300 YGA'lının enerjisinin bana bulaşmasıyla, Lütfi Kırdar'la devam eden süreçte kendimi bu ailenin içinde buldum. Daha iyi bir Türkiye daha iyi bir Dünya hayali için gönülle çalışan bu sıradışı toplulukta olmak, benim hayatımı anlamlandırdı. Bu yıl da o 300 YGA'lıdan biri olarak Lütfi Kırdar'da enerjimi başkalarına aktarabilecek olmak beni çok heyecanlandırıyor.

Bu yıl, FIBA Holding Yönetim Kurul Başkanı Hüsnü Özyeğin, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan, Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cihangir Kavuncu, BilgeAdam Genel Müdürü Hakan Çevik, BSH Türkiye CEO’su Norbert Klein, Coca Cola Avrasya Grup Başkanı Ahmet Bozer, Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı ve YGA Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman sosyal sorumlu lider adaylarını kendi başarı hikayeleriyle besleyecekler.

2011 YGA Zirvesi ile başlayacak olan sıradışı liderlik yolculuğunda, geleceğin sosyal sorumlu lideri olmak isteyen lise ve üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller, başvurularınızı http://zirve.yga.org.tr/ üzerinden yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder